Pronájem pro jednotlivce

Pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet pokaždé něco nového, máme připraven tento netradiční zážitek. Vznášedlo se pohybuje po vzduchovém polštáři těsně nad povrchem země. Zážitek z jízdy na vznášedle se nedá srovnat s ničím jiným. Nepřipomíná ani jízdu autem, ani let letadlem. Při jízdě totiž plujete po zemi, aniž byste se jí dotýkali. Kameny ani výmoly na louce nejsou pro vznášedlo problém. Proplujete přes ně stejně snadno jako přes vodu v jezeře.

Existuje jen jedna možnost, jak sjet ze břehu na vodu a nepoznat přitom žádný rozdíl. Na český trh přichází fenomén, který u nás nemá obdoby – vznášedlo. Se vznášedlem se dostanete kdykoliv kamkoliv. Přes písek, vodu, bažiny i led. V zimě i v létě. Vznášedlo je rychlé a dynamické, ale zároveň bezpečné. Na nic nečekejte a nastupte si! Čeká Vás ojedinělý zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Vznášedlo je zkrátka nový fenomén.

Program

1. Jízda na profesionálním záchranářském vznášedle trvá podle Vaší volby 20, 40 nebo 60 minut. Po tuto dobu Vás bude vozit profesionální pilot. Předem si můžete vybrat povrch, na kterém budete chtít jezdit. Vzhledem k tomu, že tento typ vznášedla je velmi obtížné řídt, není bohužel možné, abyste vznášedlo řídil sám. Na akci si s sebou můžete vzít rodinu nebo kamarády a v průběhu jízdy se můžete střídat.

2. Řízení sportovního vznášedla. Na sportovním vznášedle nenajdete brzdy, ani volant. Jezdí se na plný plyn a smykem. Burácení motoru a silný tah vrtule umocní Váš zážitek z řízení vznášedla. Po krátkém zaškolení si vznášedlo řídí každý sám.

Jízda na vznášedle trvá podle Vaší volby min. 1 hodinu. Na akci si s sebou můžete vzít rodinu nebo kamarády a v průběhu jízdy se můžete střídat. Na hodinu jízdy doporučujeme 1 – 5 osob.

Sezóna

Na vznášedle je možné jezdit celoročně.

Podmínky

Jízdu na vznášedle si mohou užít muži i ženy ve věku od 3 do 99 let.

Počasí

Počasí nemá vliv na průběh jízd. Vznášedlo jezdí za každého počasí, v létě i v zimě.

Počet účastníků

Za hodinu jízdy si vznášedlo vyzkouší 2-6 osob.V průběhu jízdy je možné se střídat.

Diváci

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Doporučujeme sportovní oblečení s dlouhým rukávem, v zimních měsících je třeba se obléci velmi teple. Zapůjčujeme teplé kabáty, nepromokavé kalhoty a ochranné štíty

Místo

Vznášedla provozujeme na těchto místech:

  • Hradec Králové
  • Karlovy Vary
  • Brno – letiště Lysice (Štěchov)

Ceny :

Sportovní vznášedlo – řídí si každý sám

  • 30 minut 1.500,- Kč
  • 60 minut 2.800,-Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Pronájmy, půjčovna:

Vznášedla Hradec Králové –  www.vznasedlohradec.cz

Vznášedla Karlovy Vary – 604956019 p. Holub, www.vznasedla-kv.cz

Vznášedla Brno – letiště Lysice (Štěchov) – 777 878 358 ing. Hermann, www.vznasedlo-brno.cz

 

Hledáme partnery pro provozování vznášedel v těchto regionech: Ostrava, České Budějovice, Praha