Kateřina Kristelová se svezla na vznášedle

13.10.2009

Moderátorka Kateřina Kristelová se opět předváděla. Tentokrát sice natáčela pořad pro televizi Barrandov, přesto dokázala využít situace a ukázat své vnady. Moderátorka pořadu 60 minut si jako první vyzkoušela adrenalinové sporty. Mimo jiné na ni ve Štěchovicích čekala jízda na záchranářském vznášedle. Kristelová si ale na divokou jízdu oblékla pouze voduvzdorné záchranářské kalhoty, zatímco bundu si vzít odmítla. A kalkul ji přesně vyšel. Po zběsilé jízdě po vodní hladině byla Kristelová pěkně mokrá a neměla problém upoutat pozornost svými vnady.

Autor: iHOT.cz

14.10.2009

Praha – Moderátorka a příležitostní modelka Katka Kristelová se po hlavě vrhla do chladných vod Vltavy.

Na vlastní kůži si tam vyzkoušela jízdu na vznášedle a jak sama říká, byl to úžasný adrenalin. „Adrenalin mám moc ráda a kdykoliv můžu, tak jdu do všeho, co se mi nabízí. Ať už je to aquapark nebo lunapark,” přiznala Katka.

Možnost vyzkoušet si adrenalinové vznášedlo se Katce naskytla díky pořadu TV Barrandov 60 minut, který moderuje. „Adrenalinový sport jsem si vyzkoušela díky tomu, že se „Šedesátka” spojila s agenturou na zážitky, která má tyto věci v nabídce,” vysvětlila Katka. „A i když byla na Vltavě velká zima a byla jsem úplně promáčená, rozhodně to stálo za to,” svěřila se moderátorka a zároveň si oddechla, že nemusela na vodu tento týden.

Bleskově.cz